تهران- میدان فاطمی(جهاد) - ابتدای بزرگراه شهید گمنام - خیابان جهان مهر - پلاک 5 - طبقه 5 - واحد 17
info@redcube.ir
09127112137


سامانه مدیریت مزایدات

اصولا در هر مزایده سه عنصر مزایده گذار، کالا و پیشنهاد دهنده گان وجود دارد و مزایده زمانی شکل می‌گیرد که تقاضا برای کالا یا کالاها بیشتر از مقدار موجود است و پیشنهاد دهندگان برای بدست آوردن کالا با یکدیگر رقابت می‌کنند. در هر مزایده، مزایده گذار تلاش می‌کند تا کالای خود را به بیشترین قیمت ممکن به فروش بگذارد و در مقابل، پیشنهاد دهندگان در پی تصاحب کالا با کمترین قیمت می‌باشند.
نوع خاصی از مزایدات برای واگزاری خدمات و امتیازات بهره برداری در شهرداری ها انجام می شود که علاوه بر هدف بالاترین سود حاصله، شکستن انحصار را نیز دنبال می نماید. در این شکل مزایده مزایده گزار کالاها یا امتیازات موضوع مزایده را به شکل بسته مزایده ای عرضه می کند. تمامی متقاصیان می توانند برای تمامی آیتم های هر بسته مزایده ای قیمت پیشنهادی خود را ارائه نمایند اما تنها در یک آیتم می توانند برنده شوند. مزایده گزار برندگان را به صورتی اعلام خواهد کرد که بیشینه درآمد ممکن عاید سازمان گردد.
همانطور که از صورت مسئله پیداست در ارتباط با این نوع خاص از مزایده چندگانه بررسی تمامی حالات برای انتخاب بیشینه درآمد حاصله غیر ممکن می باشد. به عنوان مثال اگر در یک بسته مزایده ای 10 آیتم موجود باشد و 20 شرکت در مزایده شرکت کرده باشند بر اساس فرمول ترکیب در ریاضی 184756 حالت می باید بررسی و ماکزیمم گیری گردد. انجام این کار توسط انسان و کامپیوتر های معمولی عملا ناممکن و بسیار زمان بر است.
مکعب قرمز ضمن طراحی الگوریتم حذفی برای این نوع خاص از مزایده توانسته است نرم افزار مذکور را به گونه ای پیاده سازی نماید که زمان اجرا برای تعیین برنده در چند ثانیه عملی گردد. نرم افزار از اغاز تا پایان فرآیند مزایده (بازگشایی پاکات) کلیه اطلاعات را دریافت و برنده ها را در هر یک از بسته های مزایده ای تعیین می نماید.

چگونه دمو نرم افزار را مشاهده کنیم؟


در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا نیاز به مشاهده دمو نرم افزار در ساعات اداری با تلفن 09122153785 تماس بگیرید و یا با آدرس پست الکترونیک info@redcube.ir مکاتبه فرمایید.