تهران- میدان فاطمی(جهاد) - ابتدای بزرگراه شهید گمنام - خیابان جهان مهر - پلاک 5 - طبقه 5 - واحد 17
info@redcube.ir
09127112137


نرم افزار واقعیت افزوده شهر تهران (نوا)

نرم افزار همراه واقعیت افزوده تهران (نوا) در شهریورماه ۱۳۹۴ به سفارش سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف بهره گیری از فناوری اطلاعات در پیرایش شهری و ساماندهی تابلوهای صنوف شهر تهران در راستای پروژه «پیرایش و آرام سازی پهنه خیابان انقلاب(حدفاصل چهارراه های جمالزاده تا ولی عصر (عج)» تولید شده است. حذف آلودگی های بصری شهری، کاهش یا حذف فضای مورد نیاز تابلوهای صنفی، ارائه اطلاعاتی بیشتر از محتوای تابلوهای صنفی و توانائی جستجوی و یافتن کاربری های مورد نظر از جمله اهداف توسعه این نرم افزار هستند. در فاز نخست، اطلاعات کلیه اصناف محور انقلاب (از چهارراه جمالزاده تا چهارراه ولیعصر (عج)) در این نرم افزار به دو صورت واقعیت افزوده و نمایش بر روی نقشه تهران نشان داده می شود. در جهت بهره مندی اکثر شهروندان از قابلیت های این نرم افزار، توسعه برای سیستم های عامل اندروید و iOS شرکت اپل بصورت همزمان صورت گرفته است. این نرم افزار از فناوری دید و میدان جغرافیائی استفاده می کند. از حسگرهای قطب نما، مکانیاب (GPS)، ژیروسکوپ و شتاب سنج تلفن های هوشمند جهت مکانیابی دقیق کاربر و نمایش اطلاعات استفاده می شود.
Loading the player...

چگونه نرم افزار را دریافت کنیم؟


iOS

هم اکنون قادرید نرم افزار واقعیت افزوده شهر تهران را از طریق فروشگاه رسمی شرکت اپل (AppStore) دریافت نمایید. حداقل مشخصات مورد نیاز برای نصب نرم افزار به شرح زیر می باشد:
- نسخه سیستم عامل : 8.3 به بالا


Android

هم اکنون قادرید نرم افزار واقعیت افزوده شهر تهران را از طریق فروشگاه بازار دریافت نمایید. حداقل مشخصات مورد نیاز برای نصب نرم افزار به شرح زیر می باشد:
- نسخه سیستم عامل: 4.1 به بالا
- پردازنده: ARMv7 یا Qualcomm Snapdragon 800 و بالاتر
- حسگر های مورد نیاز: ژیروسکوپ، قطب نما و GPS
- دستگاه های پیشنهادی:
LG G3 Series
Google Nexus Series
Samsung Galaxy Note Series
Samsung Galaxy S Series
Samsung Galaxy Tab Series
Sony Z Series